Pregled Tiketa
Primjer: 16 45B8D5
Sport
Liga
Nogomet
SUPER TIP - NOGOMET (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 04.06.20
1033 19:00 Maritimo - Setubal 2.50 3.25 3.55
1034 22:15 Guimaraes - Sporting L. 2.65 3.50 3.05
1035 23:00 Limon - Grecia 3.80 3.55 2.05
petak 05.06.20
1036 03:00 Guadalupe - Alajuelense 3.55 3.50 2.15
Max 1. Max upl.:100.00 Min parova: 4
NJEMAČKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 05.06.20
6401 20:30 Freiburg - M'gladbach
[+29]
4.30 3.85 1.77 2.03 1.25 1.21
subota 06.06.20
6402 15:30 Dusseldorf - Hoffenheim
[+29]
2.75 3.45 2.45 1.53 1.30 1.43
6403 15:30 Frankfurt - Mainz
[+29]
2.00 3.70 3.50 1.30 1.27 1.80
6404 15:30 Leipzig - Paderborn
[+29]
1.13 8.00 14.50 1.05 5.16
6405 15:30 Leverkusen - Bayern
[+29]
5.70 4.80 1.45 2.61 1.16 1.11
6406 18:30 Dortmund - Hertha
[+29]
1.37 5.40 8.00 1.09 1.17 3.22
nedjelja 07.06.20
6407 13:30 Werder - Wolfsburg
[+29]
3.45 3.45 2.10 1.73 1.31 1.31
6408 15:30 Un.Berlin - Schalke
[+29]
2.45 3.20 3.00 1.39 1.35 1.55
6409 18:00 Augsburg - Koln
[+29]
2.75 3.45 2.50 1.53 1.31 1.45
www.bundesliga.de
HRVATSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 05.06.20
6427 20:00 Hajduk - Zaprešić
[+27]
1.13 7.25 17.00 1.06 5.08
subota 06.06.20
6428 18:55 Slaven - HNK Gorica
[+27]
2.55 3.10 2.60 1.40 1.29 1.41
6429 21:05 Varaždin - Dinamo Z.
[+27]
13.00 6.10 1.17 4.15 1.07
nedjelja 07.06.20
6430 18:55 Istra - Rijeka
[+27]
6.30 4.20 1.45 2.52 1.18 1.08
6431 21:05 Lokomotiva Z. - Osijek
[+27]
2.40 3.20 2.70 1.37 1.27 1.46
www.prvahnl.hr
AUSTRIJA - 1. LIGA (Play Off) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
nedjelja 07.06.20
6417 17:00 Hartberg - Salzburg
[+29]
10.70 6.20 1.20 3.93 1.08 1.01
6418 17:00 Wolfsberger - LASK
[+29]
3.15 3.50 2.15 1.66 1.28 1.33
6419 19:30 Rapid W. - Sturm
[+29]
1.85 3.75 3.60 1.24 1.22 1.84
www.bundesliga.at
AUSTRIJA - 1. LIGA (Play Out) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.06.20
6414 17:00 Admira - Mattersburg
[+29]
2.30 3.50 2.95 1.39 1.29 1.60
6415 17:00 Altach - Wattens
[+29]
1.85 3.60 3.80 1.22 1.24 1.85
6416 17:00 St.Polten - Austria W.
[+29]
3.20 3.40 2.20 1.65 1.30 1.34
www.bundesliga.at
AUSTRIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 05.06.20
6482 18:30 Austria W. II - BW Linz
[+29]
2.25 3.55 2.85 1.38 1.26 1.58
6483 18:30 Dornbirn - Amstetten
[+29]
1.85 3.70 3.70 1.23 1.23 1.85
6484 18:30 FAC Wien - Vorwarts
[+29]
1.85 3.75 3.60 1.24 1.22 1.84
6486 18:30 Horn - Liefering
[+29]
3.20 3.65 2.00 1.71 1.23 1.29
6488 20:25 Ried - Lafnitz
[+29]
1.40 4.70 6.30 1.08 1.15 2.69
subota 06.06.20
6487 15:00 LASK Juniors - Innsbruck
[+29]
2.65 3.40 2.40 1.49 1.26 1.41
6485 20:25 GAK - A.Lustenau
[+29]
2.75 3.55 2.30 1.55 1.25 1.40
nedjelja 07.06.20
6481 10:30 Austria K. - Kapfenberg
[+29]
1.25 5.80 9.00 1.03 1.10 3.53
www.bundesliga.at
BJELORUSIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 05.06.20
6559 17:30 Smolevichi - Gorodeya
[+29]
2.30 3.00 3.20 1.30 1.34 1.55
subota 06.06.20
6560 13:00 Slutsk - Torpedo Z.
[+29]
2.90 3.15 2.35 1.51 1.30 1.35
6561 15:00 Isloch - Rukh Brest
[+29]
2.85 3.00 2.50 1.46 1.33 1.36
6562 17:00 Slavia Mozyr - Neman
[+29]
2.50 3.05 2.80 1.37 1.32 1.46
6563 19:00 Din.Brest - Minsk
[+29]
1.40 4.50 6.90 1.07 1.16 2.72
nedjelja 07.06.20
6564 15:00 Vitebsk - BATE
[+29]
6.00 3.65 1.55 2.27 1.23 1.09
6565 17:00 Belshina - Din.Minsk
[+29]
6.90 4.20 1.45 2.61 1.20 1.08
6566 19:00 Soligorsk - Energetik
[+29]
1.45 4.30 6.10 1.08 1.17 2.52
BUGARSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 05.06.20
6519 17:45 Lok.Plovdiv - Etar
[+27]
1.10 8.50 14.50 1.02 5.36
6520 20:00 Levski S. - Ludogorets
[+27]
2.90 3.30 2.20 1.54 1.25 1.32
subota 06.06.20
6521 16:00 Dunav - Arda
[+27]
3.30 3.45 1.90 1.69 1.21 1.23
6522 17:45 Botev - Botev Vratsa
[+27]
1.30 4.80 7.00 1.02 1.10 2.85
6523 20:00 Vitosha - CSKA S.
[+27]
26.00 12.00 1.03 8.21
nedjelja 07.06.20
6524 19:30 Beroe - Cherno M.
[+27]
2.10 3.55 2.95 1.32 1.23 1.61
ponedjeljak 08.06.20
6525 19:30 Tsarsko selo - Slavia S.
[+27]
3.35 3.30 2.00 1.66 1.25 1.25
www.pfl.bg
ČEŠKA R. - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.06.20
6452 16:00 Zlin - Pribram
[+29]
1.70 3.50 4.80 1.14 1.26 2.02
6453 18:00 Liberec - Mlada Boleslav
[+29]
1.57 3.80 5.50 1.11 1.22 2.25
6454 20:00 Bohemians 1905 - Sparta P.
[+29]
4.30 3.45 1.80 1.91 1.27 1.18
nedjelja 07.06.20
6455 15:00 Karvina - Budejovice
[+29]
2.35 3.20 2.90 1.35 1.30 1.52
6456 15:00 Opava - Slovacko
[+29]
3.85 3.30 1.95 1.78 1.29 1.23
6457 17:00 Olomouc - Ostrava
[+27]
2.60 3.20 2.60 1.43 1.30 1.43
6458 17:00 Teplice - Jablonec
[+29]
3.60 3.30 2.00 1.72 1.29 1.25
6459 19:00 Slavia P. - Plzen
[+29]
2.15 3.35 3.20 1.31 1.29 1.64
www.en.synotliga.cz
DANSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 05.06.20
6500 17:30 Kolding - Viborg
[+29]
3.90 3.65 1.83 1.89 1.25 1.22
6501 19:00 Skive - Vendsyssel
[+29]
2.70 3.25 2.50 1.47 1.30 1.41
6502 20:00 Fredericia - Vejle
[+29]
3.05 3.45 2.15 1.62 1.26 1.32
subota 06.06.20
6503 13:00 Roskilde - F.Amager
[+29]
2.75 3.40 2.35 1.52 1.27 1.39
6504 15:30 Hvidovre - FC Nykobing
[+29]
2.40 3.40 2.70 1.41 1.27 1.50
nedjelja 07.06.20
6505 14:00 Naestved - Koge
[+29]
3.15 3.35 2.15 1.62 1.28 1.31
www.1-division.dk
DANSKA 1. (90.min.)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
nedjelja 07.06.20
6420 17:00 Aalborg - AGF
[+29]
2.35 3.30 2.95 1.37 1.31 1.56
6421 17:00 FC Kobenhavn - Randers
[+29]
1.40 4.70 7.25 1.08 1.17 2.85
6422 17:00 Hobro - Lyngby
[+29]
2.40 3.30 2.90 1.39 1.31 1.54
6423 17:00 Horsens - Brondby
[+29]
3.55 3.50 2.00 1.76 1.28 1.27
6424 17:00 Nordsjaelland - Midtjylland
[+29]
3.25 3.60 2.05 1.71 1.26 1.31
6425 17:00 Odense - Esbjerg
[+29]
2.00 3.35 3.60 1.25 1.29 1.74
6426 17:00 Sonderjylland - Silkeborg
[+29]
1.80 3.85 4.10 1.23 1.25 1.99
www.superliga.dk
GRČKA - 1. LIGA (Play Off) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.06.20
6441 20:30 Aris - OFI
[+29]
1.70 3.55 4.70 1.15 1.25 2.02
nedjelja 07.06.20
6442 18:30 PAOK - Olympiakos
[+29]
2.40 3.15 2.85 1.36 1.30 1.50
6440 20:30 AEK - Panathinaikos
[+29]
1.60 3.65 5.30 1.11 1.23 2.16
GRČKA - 1. LIGA (Play Out) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.06.20
6632 18:15 Panionios - Volos
[+29]
2.05 3.30 3.45 1.26 1.29 1.69
6633 19:00 Xanthi - Atromitos
[+29]
2.45 3.10 2.90 1.37 1.33 1.50
nedjelja 07.06.20
6634 18:15 Larisa - Asteras Tr.
[+29]
2.50 3.10 2.75 1.38 1.31 1.46
IZRAEL - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 04.06.20
6072 19:00 Ashkelon - Sakhnin
[+27]
4.30 3.35 1.75 1.88 1.24 1.15
6073 19:00 Hap.Afula - Beitar T.A.
[+27]
2.55 3.15 2.60 1.41 1.29 1.42
6074 19:00 Hap.Bnei Lod - Hapoel P.T.
[+27]
2.80 3.20 2.30 1.49 1.26 1.34
6075 19:00 Hap.Katamon - Nof Hagalil
[+27]
1.75 3.25 4.50 1.14 1.26 1.89
6076 19:00 IR Hasharon - Hapoel R.G.
[+27]
2.30 3.15 2.90 1.33 1.28 1.51
6077 19:00 Mac.Nazareth - Kafr Qasim
[+27]
2.75 3.05 2.45 1.45 1.30 1.36
6078 19:00 Maccabi P.T. - Hapoel Akko
[+27]
1.45 4.20 6.20 1.08 1.18 2.50
6079 19:00 Umm Al Fahm - Hap.Rishon
[+27]
3.45 3.20 2.00 1.66 1.27 1.23
JUŽNA KOREJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 05.06.20
6567 12:30 Incheon - Gangwon
[+29]
3.80 3.30 1.95 1.77 1.29 1.23
subota 06.06.20
6568 09:30 Seoul - Jeonbuk
[+29]
4.50 3.45 1.77 1.95 1.27 1.17
6570 12:00 Pohang - Ulsan
[+29]
3.15 3.25 2.15 1.60 1.28 1.29
nedjelja 07.06.20
6571 12:00 Seongnam - Daegu
[+29]
2.80 2.90 2.60 1.42 1.35 1.37
6572 12:00 Suwon - Gwangju
[+29]
1.85 3.35 4.10 1.19 1.27 1.84
KOSTARIKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 04.06.20
6069 23:00 Limon - Grecia
[+27]
3.60 3.35 1.85 1.74 1.22 1.19
petak 05.06.20
6068 03:00 Guadalupe - Alajuelense
[+27]
3.35 3.30 1.95 1.66 1.23 1.23
KOSTARIKA - 2. LIGA (90 min), Play Off - 1/2 finala, uzvrat
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 04.06.20
6099 22:00 Sporting S.J. - Guanacasteca (1-0)
[+27]
2.00 3.10 3.55 1.22 1.28 1.65
MAĐARSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 05.06.20
6513 20:00 Debreceni - Kaposvar
[+29]
1.13 8.00 13.50 1.04 5.02
subota 06.06.20
6514 16:55 Mezokovesd - Paks
[+29]
1.83 3.55 3.95 1.21 1.25 1.87
6515 19:00 Fehervar - Kisvarda
[+29]
1.50 4.00 5.60 1.09 1.18 2.33
6516 21:05 Ujpest - Honved
[+29]
2.30 3.45 2.80 1.38 1.26 1.55
nedjelja 07.06.20
6517 18:55 Zalaegerzseg - Puskas FC
[+29]
2.55 3.50 2.45 1.48 1.25 1.44
6518 21:05 Ferencvaros - Diosgyor
[+29]
1.35 4.70 7.75 1.05 1.15 2.93
NJEMAČKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 05.06.20
6443 18:30 Bochum - St.Pauli
[+29]
2.35 3.25 2.90 1.36 1.30 1.53
6444 18:30 Greuther Furth - Sandhausen
[+29]
2.45 3.30 2.75 1.41 1.30 1.50
subota 06.06.20
6445 13:00 Bielefeld - Nurnberg
[+29]
1.85 3.55 4.10 1.22 1.27 1.90
6446 13:00 Regensburg - Darmstadt
[+29]
2.65 3.25 2.55 1.46 1.30 1.43
6447 13:00 Wehen - Dynamo D.
[+29]
2.15 3.40 3.25 1.32 1.29 1.66
nedjelja 07.06.20
6448 13:30 Aue - Karlsruher
[+29]
2.30 3.25 3.10 1.35 1.32 1.59
6449 13:30 Hannover - Heidenheim
[+29]
2.25 3.25 3.10 1.33 1.30 1.59
6450 13:30 Stuttgart - Osnabruck
[+29]
1.45 4.40 6.20 1.09 1.18 2.57
ponedjeljak 08.06.20
6451 20:30 Hamburger - Kiel
[+29]
1.60 3.80 5.20 1.13 1.22 2.20
www.bundesliga.de
NJEMAČKA - 3. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 05.06.20
6494 19:00 Magdeburg - Uerdingen
[+29]
2.00 3.20 3.70 1.23 1.30 1.72
subota 06.06.20
6490 14:00 Braunschweig - Bayern II
[+29]
2.70 3.35 2.35 1.50 1.26 1.38
6492 14:00 Duisburg - Chemnitzer
[+29]
1.90 3.45 3.75 1.23 1.26 1.80
6495 14:00 Munchen 1860 - Wurzburger K.
[+29]
2.10 3.45 3.15 1.31 1.26 1.65
6497 14:00 SV Meppen - Hansa
[+29]
2.20 3.25 3.00 1.31 1.27 1.56
6498 14:00 Waldhof - Vik.Koln
[+29]
1.90 3.40 3.70 1.22 1.26 1.77
6499 14:00 Zwickau - Halleschen
[+29]
2.25 3.05 3.10 1.29 1.30 1.54
nedjelja 07.06.20
6493 17:00 Ingolstadt - Sonnenhof
[+29]
1.45 4.20 6.00 1.08 1.17 2.47
www.3-liga.com
POLJSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 05.06.20
6460 18:00 Korona - Piast
[+29]
3.35 3.05 2.20 1.60 1.33 1.28
6461 20:30 Gornik Z. - Lechia G.
[+29]
2.00 3.40 3.65 1.26 1.29 1.76
subota 06.06.20
6462 15:00 Jagiellonia - Wisla P.
[+29]
1.67 3.65 4.90 1.15 1.25 2.09
6463 17:30 Zaglebie L. - Lech P.
[+29]
2.75 3.35 2.40 1.51 1.28 1.40
6464 20:00 Pogon - Cracovia
[+29]
2.55 3.15 2.70 1.41 1.31 1.45
nedjelja 07.06.20
6465 12:30 Rakow - LKS Lodz
[+29]
1.65 3.70 4.90 1.14 1.23 2.11
6466 15:00 Arka G. - Slask
[+29]
2.80 3.10 2.50 1.47 1.32 1.38
6467 17:30 Wisla K. - Legia
[+29]
4.90 3.65 1.65 2.09 1.23 1.14
www.ekstraklasa.org
POLJSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 04.06.20
6064 20:40 GKS Tychy - Zaglebie S.
[+27]
2.20 3.45 2.95 1.34 1.26 1.59
petak 05.06.20
6544 15:30 Wigry S. - Miedz Legnica
[+27]
3.75 3.45 1.90 1.80 1.26 1.23
6545 17:40 Stal Mielec - Pus.Niepolomice
[+27]
1.50 4.00 6.00 1.09 1.20 2.40
6546 20:10 Chrobry - Belchatow
[+27]
2.05 3.30 3.40 1.26 1.28 1.67
subota 06.06.20
6547 12:40 Podbeskidzie - Nieciecza
[+27]
1.90 3.35 3.70 1.21 1.26 1.76
6548 15:10 Warta - Ol.Grudziadz
[+27]
1.75 3.55 4.10 1.17 1.23 1.90
nedjelja 07.06.20
6549 12:40 Zaglebie S. - Stomil Olsztyn
[+27]
2.15 3.35 3.00 1.31 1.25 1.58
6550 15:10 GKS Tychy - Chojnice
[+27]
1.80 3.45 4.00 1.18 1.24 1.85
6551 17:00 Odra O. - Jastrzebie
[+27]
2.85 3.15 2.40 1.50 1.30 1.36
6552 17:00 Sandecja - Radomiak
[+27]
2.50 3.10 2.65 1.38 1.29 1.43
www.ekstraklasa.org
PORTUGAL - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 04.06.20
6004 19:00 Maritimo - Setubal
[+29]
2.30 3.05 3.35 1.31 1.36 1.60
6005 20:15 Benfica - Tondela
[+29]
1.15 7.00 15.50 1.07 4.82
6006 22:15 Guimaraes - Sporting L.
[+29]
2.45 3.30 2.85 1.41 1.32 1.53
petak 05.06.20
6410 20:00 Santa Clara - Braga
[+29]
5.90 4.00 1.55 2.38 1.23 1.12
6411 22:15 Aves - Belenenses
[+29]
2.85 3.20 2.50 1.51 1.33 1.40
subota 06.06.20
6412 22:15 Boavista - Moreirense
[+29]
2.45 3.00 3.00 1.35 1.35 1.50
nedjelja 07.06.20
6413 22:00 Rio Ave - Ferreira
[+29]
1.70 3.65 5.10 1.16 1.27 2.13
www.lpf.ro
SLOVENIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 05.06.20
6526 19:00 Aluminij - Mura
[+29]
2.40 3.20 2.70 1.37 1.27 1.46
6527 21:00 Celje - Rudar V.
[+29]
1.20 5.60 10.00 1.07 3.59
subota 06.06.20
6528 18:00 Tabor - Olimpija
[+29]
4.60 3.95 1.60 2.13 1.19 1.14
nedjelja 07.06.20
6529 18:00 Bravo - Triglav
[+29]
1.80 3.65 3.95 1.21 1.24 1.90
6530 20:30 Domžale - Maribor
[+29]
3.60 3.40 1.90 1.75 1.24 1.22
SRBIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 05.06.20
6439 20:00 Voždovac - Napredak
[+27]
1.90 3.45 3.50 1.23 1.23 1.74
subota 06.06.20
6432 18:00 C.Zvezda - Rad.Surdulica
[+27]
1.10 8.50 17.00 1.03 5.67
6433 18:00 Čukarički - Inđija
[+27]
1.33 4.50 8.00 1.03 1.14 2.88
6434 18:00 Javor - Vojvodina
[+27]
4.70 3.80 1.60 2.10 1.19 1.13
6435 18:00 Mladost L. - Mačva
[+27]
1.57 3.50 5.60 1.08 1.23 2.15
6437 18:00 Radnički N. - Rad
[+27]
1.30 5.00 7.75 1.03 1.11 3.04
6438 18:00 Spartak - Partizan
[+27]
6.50 4.40 1.40 2.62 1.15 1.06
UKRAJINA - 1. LIGA (Play Off) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.06.20
6475 16:00 Shakhtar - Desna
[+29]
1.27 5.40 9.25 1.03 1.12 3.41
6480 16:00 Zorya - Kolos
[+29]
1.35 4.50 7.25 1.04 1.14 2.78
nedjelja 07.06.20
6476 16:00 Dynamo K. - Olexandria
[+29]
1.40 4.20 7.00 1.05 1.17 2.62
UKRAJINA - 1. LIGA (Play Out) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.06.20
6477 13:00 Lviv - Dnipro-1
[+29]
2.90 3.00 2.40 1.47 1.31 1.33
nedjelja 07.06.20
6478 13:00 Olim.Donetsk - Mariupol
[+29]
2.35 3.05 2.90 1.33 1.30 1.49
Košarka
KOŠARKA - NJEMAČKA (40 min), Play off, grupna faza (Munchen)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.06.20
7150 16:30 Gottingen - Crailsheim
[+23]
3.70 15.00 1.30 2.97 1.20
7151 20:30 Bayern - Ulm
[+23]
1.15 17.00 5.70 1.08 4.27
nedjelja 07.06.20
7152 15:00 Frankfurt - ALBA
[+23]
7.20 18.00 1.10 5.14 1.04
7153 19:00 R.Vechta - Ludwigsburg
[+23]
3.70 15.00 1.30 2.97 1.20
Min parova: 4 www.beko-bbl.de
Hokej
HOKEJ - RUSIJA COMET DIVIZIJA (3X10 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 04.06.20
7288 20:50 Reaktivnye Bizony - Chernye Grifony 2.25 5.00 2.15
7289 21:50 Zolotye Drakony - Snezhnye Medvedi 1.75 5.40 2.75
Duel
DUELI TIMOVA Koji tim postiže više golova na svojim utakmicama?
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 05.06.20
8561 18:30 Bochum - Greuther Furth (du.) 2.10 4.00 2.30
subota 06.06.20
8562 13:00 Bielefeld - Altach (du.) 2.20 4.00 2.20
8563 16:00 Zlin - Aris (du.) 2.25 4.00 2.15
nedjelja 07.06.20
8564 15:30 Un.Berlin - Larisa (du.) 2.20 4.00 2.20
8565 17:00 Sonderjylland - Rapid W. (du.) 2.25 4.00 2.15
Min parova: 4 Napomena: koji će tim postići više golova?